Şimdiye kadar hepimiz internet sayfaları üzerindeki kayan yazılar, hareketli gifler ve flash animasyonlar ile sitelerimizi yayınladık ve ziyaretçilerimizi etkilemek için bu hareketli objeleri kullandık. Ama yapabileceklerimiz bunlarla sınırlı değil tabii ki. Hosthane.com olarak sizlere lider bir hizmet daha sunuyoruz. Artık siteniz üzerinden önceden kaydedilmiş video kayıtlarını yayınlayabilir veya online olarak kamera bulunan bir ortamdan internet üzerine canlı yayın yapabilirsiniz.
Evet, yanlış duymadınız canlı yayın!

  Sunucularımızın bağlı bulunduğu yüksek kapasiteli hatlar sayesinde, sınırsız sayıda kullanıcıya aynı anda çeşitli video ve ses görüntüleri online olarak yayınlanabilmektedir. Bu hizmeti aldığınızda tarafımızdan kurulum desteğini de ücretsiz almış olacaksınız. Streaming konusunda uzman arkadaşlarımız, konu hakkında sizin herhangi bir bilginiz olmasa bile, çok basit ve anlaşılır bir biçimde sizlerin bu hizmeti çalışır hale getirmenize yardımcı olacaklardır. Bu hizmetimizin kullanıldığı belli başlı alanlar şöyle sıralanabilir.

Kreş, anaokulu, okul, hastane, otel gibi sürekli gözlemlenmesi istenilen yerlerin internet üzerinden online takibi.
FM dalgasından yayın yapan radyoların internet üzerinden yayınlarının kesintisiz online yapılması.
Daha önceden kaydedilmilş, herhangi bir ürünü yada eğitim hizmetini anlatan videoların online yayımı.
Internet üzerinden online eğitim ve destek verme sistemleri, etkinliklerin yayınlanması (fuar, festival vs.)

  Demo video kaydı için tıklayınız. (Görüntüler modem kullanıcılarına göre ayarlanmıştır. Görüntü kalitesi yükseltilebilir.)
  Demo ses kaydı için tıklayınız. (Ses kalitesi modem kullanıcılarına göre ayarlanmıştır. Ses kalitesi yükseltilebilir.)
Hosthane Media Services Demo - Radyo Hosthane -dinlemek için tıklayınız.
 

 Multimedia Sistemimizin çalışma şemasını incelemek için buraya basınız.